Beton Kırma Edirne

betonkırma - Beton Kırma Edirne

As Karot, Edirne de beton kırma, beton kırımı, kiralık kırıcılar,
kompresör ile beton kırma ve kırıcı iş makinaları alanında hizmet vermektedir.

İmal edilmiş betonarme yapılarda değişiklerinyapılması veya yanlış imalatların yeniden düzeltilmesi ya da revizyon projeleri kapsamında beton kırımına,ihtiyaç duyulmaktadır.

Bunun yanı sıra kaçak binaların yıkımı,depreme dayanıksız binaların yıkılması aşamasında , beton kırma işlemi gerekmektedir.Beton kırma teknikleri,kırılacak betonun yapısına ,çevre durumuna ve kırma amacı doğrultusunda farklılık göstermektedir.

Kontrolsüz (kaçak) yapılarda, bağımsız kütle beton kırımlarında depreme dayanıksız binaların yıkılmasında ,temel kaldırma
işinde iş makinaları ile kırım metodundan yararlanılır.

Betonarme yapılarda belirli alanlarda yapılacak kırımlarda ise havalı
kompresör kırımları ve elektropönamatik kırıcılarla beton kırma işi yapılabilmektedir.

AS KAROT, bu alandaki çalışmaları
profesyonel ekip ve ekipmanlarla Edirne ilinde sürdürmektedir. Beton kırma Edirne ,beton kırım işi Edirne,kiralık kırıcı
Edirne, beton kırma makinaları Edirne ,kiralık beton kırıcılar Edirne,döşeme beton kırma Edirne,perde beton kırımı Edirne, kolon kırma Edirne, döşeme kırımı Edirne, merdiven kırma Edirne, konularında sektörün çözüm ortağı olma çabasındadır. Taahhüt ve uygulamanın yanı sıra;Beton kırma makinaları satışı ve kiralama konularında lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Betona dair her şey sloganıyla Edirne da beton delme ,beton kesimi Edirne,beton kırma Edirne ,bina güçlendirme Edirne , kontrollü bina yıkımı Edirne kimyasal dübel Edirne , olarak daha iyi hizmet vermek için bizler ASKAROT Olarak Edirne şehrindeyiz.

Our Reader Score
[Total: 1 Average: 1]
Tags: , , , , , ,